Zadzwoń: +48 881 710 360

Nasze pomniki

JAK TO DZIAŁA

1. WYGODNY KONTAKT

Mailowo, telefonicznie lub przez formularz.

Wybierasz interesujący model pomnika z naszej galerii poniżej albo z naszych realizacji, które zyskały Twoje uznanie. Alternatywnie możesz wysłać swoje zdjęcie. W przypadku elementów budowlanych musisz podać jakie elementy granitowe Ciebie interesują (parapety, schody, tarasy, blaty) oraz podać nam szczegóły

2. FACHOWE DORADZTWO I BEZPŁATNA WYCENA

Ustalamy wszystkie szczegóły i profesjonalnie doradzamy w dogodny dla Ciebie sposób :mail, telefon, videorozmowa. Fachowo doradzamy dobór granitu i wszystkie parametry wedle preferencji i możliwości finansowych.

3. ZAMÓWIENIE I UMOWA

Profesjonalizm i bezpieczeństwo. Umożliwiamy Ci zawarcie umowy w sposób wygodny dla Ciebie, bez wychodzenia z domu.  Możesz również zawrzeć umowę w salonie lub nasz przedstawiciel do Ciebie przyjedzie (teren Dolnego Śląska). Wszystko dla Twojej wygody i komfortu.

4. PROFESJONALNY PROJEKT I WIZUALIZACJA 3D

Przygotowujemy profesjonalny projekt do pomników/nagrobków. Do określonych modeli pomników jest dostępna nowoczesna wizualizacja 3D.  Do bardzo skomplikowanych i zindywidualizowanych realizacji przygotowujemy profesjonalny tradycyjny projekt.

5. PRODUKCJA I MONTAŻ

Profesjonalna produkcja elementów granitowych i profesjonalny montaż przez doświadczony zespół montażystów.

6. ZADOWOLONY KLIENT

Usatysfakcjonowany klient z naszej realizacji projektu pomnika czy elementów budowlanych.

    Wybierz kategorię produktów ?

    Poniżej możesz załączyć plik

    <p>

    </p>